Як заробляти в соціальних мережах не виходячи з дому
19:30 –20:30
25 червня / Четвер
БЕЗКОШТОВНО
ПРО ВЕБІНАР
"На дивані" — як заробляти в соціальних мережах не виходячи з дому. За годину ви познайомитесь з найефективнішими та найактуальнішими методами роботи в соціальних мережах.
Кому підійде цей вебінар?
Власників бізнесу
які хочуть збільшити кількість продаж та впізнаваність компанії чи персонального бренду
Тренерів, коучів, психологів та інших експертів
які хочуть поділитися знаннями й досвідом, отримати клієнтів із соціальних мереж.
Усім
кому потрібні швидкі робочі інтернет- інструменти
ВЕБІНАР ПРОВЕДЕ ОЛЕКСАНДРА СТРУМЧИНСЬКА
Олександра спеціаліст із 8-річним досвідом роботи у сфері SMM, розробила та реалізувала SMM-стратегії для більше 1 000 українських компаній, автор індивідуальних навчальних програм по яких провела більше 500 подій, започаткувала першу SMM-офлайн-школу у західній Україні, увійшла в ТОП-500 найвпливовіших жінок України в інфо-просторі, одна із засновниць перших укр.соц. мереж "Ukrainians" та "ЄСВОЄ"

Автор та тренер марафону "Ракета" місія якого - "Навчання та розвиток 100 000 українців, які за допомогою соціальних мереж зароблять 100 000 000 грн".
ПРО ЩО ПОГОВОРИМО НА ВЕБІНАРІ
Воронка продаж в соціальних мережах
Поговоримо про те, кому СЬОГОДНІ ефективні соціальні мережі. Як визначити основні етапи стратегії для досягненя результатів.
Публікації - писати чи не писати
Поговоримо про те, з чого почати писати текст, щоб його дочитали до кінця. Як вигляає структура цікавого ефективного тексту.
4 найпростіші способи заробітку - не виходячи з дому
Поговоримо про те, як зробити 100 продаж за 5 днів у твоєму напрямку або як знайти новий напрямок у якому ти можеш зробити 100 продаж за 5 днів.
Що ти отримаєш після вебінару?
Ми надішлемо відео-запис вебінару БЕЗКОШТОВНО кожному зареєстрованому учаснику
25 ЧЕРВНЯ, 2020 / 19:30-20:30
для завершення реєстрації заповни коротеньку форму і продовжи реєстрацію. Після реєстрації перейди в месенджер і натисни кнопку "Почати"
Made on
Tilda